Пребарувајте низ нашите производи

Mariella Bed

Шифра: 009111
Баркод: 190X160 COSY
Производител: Cotta

Кревет Мариелла.

31.356 ден. 34.840 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 223 х 214 х 108 223 х 194 х 108 213 х 194 х 108
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек 200 x 180 см 200 x 160 см 190 х 160 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време