Пребарувајте низ нашите производи

S-Belmont Raven Bed

Шифра: 009606
Баркод: 200X160 C.BEŻ 28
Производител: Sig, EU

Тапациран кревет С-Белмонт Равен со вклучен латофлекс.


23.936 ден. 26.595 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Крем темна Сива светла
Материјал Латофлекс Штоф
Димензија Д х Ш х В 202 х 175 х 108
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек 200 x 160 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време