Пребарувајте низ нашите производи

S-Dolce Ceramic Table

Шифра: 009634
Баркод: 180(240)X95 DĄB
Производител: Sig, EU

Трпезариска маса на извлекување С-Долче Керамик.


77.993 ден. 86.659 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб Орев Сива Сива светла
Материјал Керамика Медијапан MDF Стакло Фурнир
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 180(240) х 95 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време