Пребарувајте низ нашите производи

Larici Chair

Шифра: 000429
Баркод: 880103310874
Производител: Jugoeksport Stil

Столица Ларици

2.989 ден. 5.860 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела Бука
Материјал Дрво Метал хром Пластика
Димензија 53 x 47 x 83
Mонтажа Има
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време