Пребарувајте низ нашите производи

Breneta Table

Шифра: 000158
Баркод: 880104101073
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Бренетa со димензија 160х90 или 180х90см.


87.828 ден. 97.587 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб белен Орев
Материјал Дрво
Димензија 180 x 90 x 77 160 х 90 х 77
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време