Пребарувајте низ нашите производи

Soriano Table

Шифра: 000164
Баркод: 880100210978
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Сориано.

68.036 ден. 71.617 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Црна
Материјал Медијапан MDF
Функција Извлекување ↔
Димензија 184(230-274) x 90 x 76
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време