Пребарувајте низ нашите производи

Soriano Nightstand

Шифра: 000215
Баркод: 880100310171
Производител: Miotto Design

Наткасна Сориано.


19.586 ден. 20.617 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Сива Црна
Материјал Медијапан MDF Стакло
Функција Складирање ↓
Димензија φ 53.5 х 38.5
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време