Пребарувајте низ нашите производи

L'eau Bar Chair

Шифра: 000444
Баркод: CB1269
Производител: Calligaris

Барска столица Леау.

8.792 ден. 11.129 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Метал никел Метал хром Пластика
Димензија 41.5 х 43.5 х 98.5 41.5 х 42.5 х 84.5
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време