Пребарувајте низ нашите производи

Web Chair

Шифра: 000449
Баркод: CS1453
Производител: Calligaris

Столица Веб

7.181 ден. 9.207 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Метал бел Метал сив Метал хром Метал црн Мрежа
Димензија 47 х 55 х 95 47 х 55 х 84
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време