Пребарувајте низ нашите производи

Lazy 3373 Armchair

Шифра: 000461
Производител: Calligaris, ITL

Фотеља Лејзи со можност за изработка и во други комбинации. Моделот C има механизам за ротирање.

90.564 ден. 114.638 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Еко кожа Кожа говедска Метал бел Метал црн Микрофибер Штоф
Функција Ротирање 360° ⟳
Димензија Д х Ш х В 89 x 94 x 100
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 42 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време