Пребарувајте низ нашите производи

Mont Blanc TV Element

Шифра: 000483
Баркод: KJMB630KT
Производител: ALF Italia

ТВ комода Монтбланк.

42.160 ден. 52.700 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Шампањ
Материјал Медијапан MDF Фурнир
Димензија 165 х 46.1 х 72
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време