Пребарувајте низ нашите производи

Roma TV Element

Шифра: 000498
Баркод: 135PTV.02NS
Производител: Camel, ITL

ТВ комода Рома


25.054 ден. 27.838 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија Д х Ш х В 170 х 52 х 47
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време