Пребарувајте низ нашите производи

Montecarlo Table

Шифра: 000393
Баркод: PJMN0615
Производител: ALF Italia

Трпезариска маса Монтекарло

69.794 ден. 90.642 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Сива
Материјал Медијапан MDF
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 210(250) х 108 х 76.5 160(210) x 95 х 76
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време