Пребарувајте низ нашите производи

Cartesio Table

Шифра: 000629
Баркод: CS4092-FB 200 MTO
Производител: Calligaris, ITL

Трпезариска маса Картезио.

191.022 ден. 241.800 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Керамика Метал бел Метал сив Метал црн
Димензија Д х Ш х В 300 х 120 х 75.5 250 х 100 х 75.5 200 х 100 х 75.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време