Пребарувајте низ нашите производи

Platinum Nightstand

Шифра: 000636
Баркод: 136CMN.08BS
Производител: Camel, ITL

Наткасна Платинум.


15.568 ден. 17.298 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Висок сјај Таупе
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 73 х 43 х 51 60 х 43 х 51
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време