Пребарувајте низ нашите производи

Romolo Chair

Шифра: 000656
Баркод: 880103510956
Производител: Miotto, SLO

Столица Ромоло.


13.974 ден. 15.527 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Flexy
Боја Орев Песок Сива темна
Материјал Дрво Штоф
Димензија Д х Ш х В 60 x 47.5 x 89.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време