Пребарувајте низ нашите производи

Marano Nightstand

Шифра: 000664
Баркод: 880102710976
Производител: Miotto Design

Наткасна Марано. Плочата е од мермер.

35.602 ден. 41.885 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена Орев
Материјал Дрво Мермер
Димензија 43 х 42 х 61
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време