Пребарувајте низ нашите производи

Kelucia Lamp

Шифра: 000683
Баркод: 880203711024
Производител: Miotto Design

Столна и подна лампа Келуциа.

11.841 ден. 13.157 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна
Материјал Метал црн Пластика
Димензија 23 x 23 x 132 18 х 18 х 53.3
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време