Пребарувајте низ нашите производи

Ionia Lamp

Шифра: 000700
Баркод: 880203711001
Производител: Miotto Design

Столна лампа Илониа.


12.542 ден. 13.936 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена Црвена
Материјал Стакло
Димензија 16.5 x 16.5 x 45
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време