Пребарувајте низ нашите производи

Baroko Lamp

Шифра: 004141
Производител: Jugoeksport Stil

Лустер Бароко.

28.100 ден. 56.200 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Црна
Материјал Стакло
Димензија 225 x 93 x 78
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време