Пребарувајте низ нашите производи

Massalia Lamp

Шифра: 001939
Баркод: 880202611427
Производител: Miotto Design

Столна лампа Массалиа

9.848 ден. 11.586 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бронза Кафена
Материјал Керамика Штоф
Димензија 27 x 27 x 61
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време