Пребарувајте низ нашите производи

Lutetia Lamp

Шифра: 000703
Баркод: 880203711023
Производител: Miotto Design

Столна лампа Лутетиа.

11.954 ден. 14.942 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Сива
Материјал Стакло
Димензија Д х Ш х В 38 x 38 x 69
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време