Пребарувајте низ нашите производи

Meana Console Table

Шифра: 000756
Баркод: 880102511079
Производител: Miotto Design

Конзолна маса Меана.

37.778 ден. 41.975 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена Огледална
Материјал Стакло
Димензија Д х Ш х В 110 x 36 x 86
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време