Пребарувајте низ нашите производи

Tarit Painting

Шифра: 000780
Баркод: 880200611191
Производител: Miotto Design

Уметничка слика Тарит

10.979 ден. 12.199 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Платно
Димензија 150 x 50
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време