Пребарувајте низ нашите производи

Isania Painting

Шифра: 008799
Баркод: 880200610839
Производител: Miotto, SLO

Уметничка слика Исаниа.

8.314 ден. 9.238 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Платно
Димензија Д х Ш х В 150 х 4.5 х 50 50 х 4.5 х 150
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време