Пребарувајте низ нашите производи

Undi Rug

Шифра: 000795
Баркод: 880201441215
Производител: Miotto Design

100% Рачно изработен тепих Унди со димензија 300х200см или со дијаметар 250см

27.621 ден. 30.690 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Зелена Печворк Плава Портокалова Сива Тиркизна
Материјал Еко памук
Димензија Д х Ш х В φ 250 300 х 200
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време