Пребарувајте низ нашите производи

Offset Rug

Шифра: 002938
Баркод: CS7207-A
Производител: Calligaris

Тепих Офсет.

28.947 ден. 36.642 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Кафена Крем Сива Црвена
Материјал Полиестер
Димензија Д х Ш х В 300 х 200 х 1.3 240 х 160 х 1.3
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време