Пребарувајте низ нашите производи

Malana Rug

Шифра: 007995
Баркод: 880201441251
Производител: Miotto Design

100% рачно изработен тепих Малана.

49.104 ден. 54.560 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бордо Сребрена
Материјал Вискоза Еко памук
Димензија Д х Ш х В 300 х 200
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време