Пребарувајте низ нашите производи

Esagono Rug

Шифра: 000635
Баркод: CS7187-A
Производител: Calligaris, ITL

Рачно изработен тепих Есагоно

27.875 ден. 35.284 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Волна
Димензија Д х Ш х В 240 х 170 х 1 300 х 200 х 1
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време