Пребарувајте низ нашите производи

Medley Rug

Шифра: 000804
Баркод: CS7185-A
Производител: Calligaris

Тепих Медли,

31.115 ден. 39.386 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Жолта Зелена Плава Сива Црвена
Материјал Еко памук Микрофибер
Димензија Д х Ш х В 300 х 200 х 1.5 240 х 170 х 1.5 φ 240 х 1.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време