Пребарувајте низ нашите производи

Nadira Rug

Шифра: 002249
Баркод: 7183-A
Производител: Jugoeksport Stil

Тепих Надира.

19.867 ден. 32.569 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко памук
Димензија Д х Ш х В 240 х 170 х 1
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време