Пребарувајте низ нашите производи

Downy Rug

Шифра: 004908
Баркод: 7104
Производител: Calligaris

Тепих Дауни.

51.815 ден. 65.588 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Сива
Материјал Волна
Димензија Д х Ш х В 300 х 200 х 2
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време