Пребарувајте низ нашите производи

Amiato Megasofa

Шифра: 000800
Баркод: 880104571181
Производител: Miotto Design

Мегасофа Амиато.


60.874 ден. 71.617 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Венге Плава Сива
Материјал Дрво Штоф
Димензија 225 x 89 x 83
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време