Пребарувајте низ нашите производи

Versa Hanger

Шифра: 000955
Производител: Artisan

Полица и закачалка Верса.


3.564 ден. 4.455 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб Јасен бел Јасен боен Орев
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В 10 х 21 х 12
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време