Пребарувајте низ нашите производи

Lucy Hanger

Шифра: 006658
Баркод: 3831098899033
Производител: Fortrade

Закачалка Луси.

608 ден. 675 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бука
Материјал Метал црн
Димензија Д х Ш х В 35 x 4 x 21
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време