Пребарувајте низ нашите производи

Sandy Hanger

Шифра: 000203
Баркод: 3831098822697
Производител: Fortrade, SLO

Држач Сенди.

1.823 ден. 2.025 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сребрена
Материјал Метал хром Пропилен PP
Функција Висина ↕
Димензија Д х Ш х В 83 x 43 x 105(179)
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време