Пребарувајте низ нашите производи

Koda Umbrella Stand

Шифра: 004430
Баркод: KD-P
Производител: Jugoeksport Stil

Елемент Кода.

981 ден. 2.726 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Сива
Материјал Метал никел
Димензија Д х Ш х В φ 25.5 х 41.4
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време