Пребарувајте низ нашите производи

H-Amorinito Armchair

Шифра: 000977
Производител: HalEU

Фотеља Х-Аморинито. Можност за дополнителна нарачка на црни ногарки.


13.441 ден. 14.934 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена темна Розева светла Сива
Материјал Метал златен Метал црн Штоф велвет
Димензија 83 х 77 х 77
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време