Пребарувајте низ нашите производи

H-Stanley Office Chair

Шифра: 000999
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Станли.

8.915 ден. 9.906 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Еко кожа Метал хром Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 59 х 71 х 108(115)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време