Пребарувајте низ нашите производи

H-Bravo Work Chair

Шифра: 001024
Баркод: CZARNY C-11
Производител: HalEU

Работен Стол Х-Браво.


3.772 ден. 4.191 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Плава Сива Црна
Материјал Метал никел Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 59 х 56 х 96(108)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време