Пребарувајте низ нашите производи

S-Q-051 Office Chair

Шифра: 001293
Производител: SigEU

Канцелариски стол С-Q-051.

5.418 ден. 6.020 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Жолта
Материјал Еко кожа Метал никел Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 63 х 50 х 86(96)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време