Пребарувајте низ нашите производи

Novis Chair

Шифра: 001119
Баркод: SM1681
Производител: Natisa, ITL

Столица Новис

8.267 ден. 9.185 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Еко кожа Метал бел Метал сив Метал црн Штоф
Димензија Д х Ш х В 45 х 57 х 89
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 46 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време