Пребарувајте низ нашите производи

Magia Armchair

Шифра: 001172
Баркод: 144
Производител: Cuborosso

Фотелја со механизам за спиење Магиа.

32.625 ден. 36.250 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Микрофибер Штоф
Функција Спиење
Димензија 90 х 90(215) х 95
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време