Пребарувајте низ нашите производи

Silky Topper

Шифра: 001229
Производител: Miotto Design

Топпер над душек Силки во димензија 200х180см. Можност за избор на димензија по ваш избор во зависност од душекот.

24.716 ден. 29.078 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Еко памук Свила Штоф
Димензија Д х Ш х В 200 x 80 200 x 90 200 x 120 200 x 140 200 x 160 200 x 180 200 x 200
Mонтажа Нема
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време