Пребарувајте низ нашите производи

Vega Buffet

Шифра: 001399
Баркод: KJVG610
Производител: ALF Italia

Комода Вега.

27.330 ден. 34.162 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб винтиџ
Материјал Медијапан MDF
Димензија 137.9 х 40.5 х 78.8
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време