Пребарувајте низ нашите производи

Ariosto Coffee Table

Шифра: 001472
Баркод: 880103511413
Производител: Miotto Design

Клуб маса Ариосто со димензија φ89см. Стаклото е со вулканско златен керамички ефект.

36.726 ден. 40.807 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Сива темна
Материјал Метал сив Стакло
Димензија Д х Ш х В φ 89 х 37
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време