Пребарувајте низ нашите производи

H-Lima Night Complete

Шифра: 001554
Производител: HalEU

Комплет спална соба Х-Лима во храст боја. (кревет 200х120см, две наткасни и гардеробер)

28.532 ден. 31.702 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома
Материјал Oпл. иверка
Mонтажа Нема
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време