Пребарувајте низ нашите производи

H-Hilton Office Chair

Шифра: 001596
Производител: HalEU

Канцелариски стол Х-Хилтон.

9.830 ден. 10.922 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Чоколадна
Материјал Еко кожа Метал хром Пластика
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳ Тилт
Димензија 60 х 72 х 118(126)
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време