Пребарувајте низ нашите производи

H-Zenga Coffee Table

Шифра: 001623
Производител: HalEU

Клуб маса на ротирање Х-Зенга.

13.830 ден. 15.367 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб златен Црна
Материјал Медијапан MDF Метал црн Стакло
Функција Ротирање ⟳ Складирање ↓
Димензија 120 х 60 х 37
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време