Пребарувајте низ нашите производи

Claire Coffee Table

Шифра: 007251
Баркод: KJCL627
Производител: ALF, ITL

Клуб маса Клаир.

18.749 ден. 20.832 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бисерна Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Метал црн Фурнир
Димензија Д х Ш х В 120 х 70 х 40.5 100 х 100 х 40.5 56 х 56 х 56
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време